Baza wiedzy

Krem z peptydami

Peptydy są naturalnymi aminokwasami, które powstają podczas biosyntezy białek, choć można pozyskiwać je również metodą syntetyczną. Mają one duży wpływ przede wszystkim na działanie włókien kurczliwych, przez co mają możliwość rozluźniania starszych komórek oraz ochrony przed powstawaniem zmarszczek mimicznych. Zanim peptydy znalazły swe zastosowanie w kremach, bardzo często wykorzystywano keratynę, elastynę, jak i białka roślinne pozyskiwane m.in. z jedwabiu. Jednak, w przeciwieństwie do peptydów, preparaty te nie miały zbyt dużego spektrum działania, a wszystko to przez brak możliwości dotarcia do głębszych powierzchni znajdujących się w skórze.

5 rzeczy, które warto wiedzieć o nowym Turbo Reductorze Nutrivi

Turbo Reductor New Formula – nutraceutyk podkręcający metabolizm i wspierający starania o wymarzoną sylwetkę przeszedł metamorfozę. Zmieniona została nie tylko szata graficzna opakowania, ale także formuła preparatu. Oto  5 faktów, które warto o nim wiedzieć.

Kolagen – białko urody i zdrowia

Kolagen jest podstawowym białkiem budulcowym w organizmie człowieka. Jako białko podporowe odpowiada za elastyczność i sprężystość skóry, zaś włókna kolagenowe znajdują się we wszystkich najważniejszych narządach wewnętrznych. Nic dziwnego, że Fryderyk Engels powiedział kiedyś, że życie jest formą istnienia białka. Kiedy nie ma białka – nie ma też życia, dlatego kolagen jest ważny nie tylko dla urody, lecz także – a nawet przede wszystkim – dla zdrowia.

Peptydy, moc najskuteczniejszych preparatów anti-aging na świecie

Podobno ryby głosu nie mają, ale z pewnością mają dużo do powiedzenia w temacie regeneracji i odmładzania skóry. Historia „polskiego kolagenu” ma swój początek w egzotycznych wodach, eksplorowanych przez młodego naukowca Andrzeja Frydrychowskiego. Obserwacja rannych ryb, które, mimo warunków sprzyjających chorobotwórczym bakteriom, powracają cudownie do zdrowia rodzi w jego głowie przypuszczenia, że w rybiej skórze znajdują się substancje silnie przyspieszające proces regeneracji.

Kosmeceutyki Larens – Rewolucja bez skalpela!

Nasza filozofia anti-aging Masters wyrosła na kulcie zdrowia, urody i wysokiej jakości życia przepełnionego pasją, skupia się na odwracaniu biegu zegara biologicznego. Efektem ponad 10 lat naszej pracy są  kosmeceutyki LARENS i nutraceutyki NUTRIVI.

Biopeptide Complex – nasz patent na urodę

Gwarancja skuteczności

Kosmeceutyki Larens oraz nutraceutyki Nutrivi to formuła przyszłości i najskuteczniejszy sojusznik w hamowaniu procesu starzenia się. Dlatego też preparaty takie jak Biopeptide Complex nazywane są również skuteczną alternatywą dla ostrza skalpela. Jest to panaceum na wiotką, pozbawioną jędrności i gładkości skórę, łamliwe paznokcie, pozbawione blasku włosy, kruche kości, wątłe stawy i ścięgna, osłabioną odporność, uciążliwy ból i nawracające stany zapalne. To mądra, holistyczna inwestycja w urodę i zdrowie, która jest całkowicie bezpieczna dla naszego organizmu.

Serwis Partnera WellU