Artykuły

Baza wiedzy
5 rzeczy, które warto wiedzieć o nowym Turbo Reductorze Nutrivi

Turbo Reductor New Formula – nutraceutyk podkręcający metabolizm i wspierający starania o wymarzoną sylwetkę przeszedł metamorfozę. Zmieniona została nie tylko szata graficzna opakowania, ale także formuła preparatu. Oto  5 faktów, które warto o nim wiedzieć.

Kolagen – białko urody i zdrowia

Kolagen jest podstawowym białkiem budulcowym w organizmie człowieka. Jako białko podporowe odpowiada za elastyczność i sprężystość skóry, zaś włókna kolagenowe znajdują się we wszystkich najważniejszych narządach wewnętrznych. Nic dziwnego, że Fryderyk Engels powiedział kiedyś, że życie jest formą istnienia białka. Kiedy nie ma białka – nie ma też życia, dlatego kolagen jest ważny nie tylko dla urody, lecz także – a nawet przede wszystkim – dla zdrowia.

Peptydy, moc najskuteczniejszych preparatów anti-aging na świecie

Podobno ryby głosu nie mają, ale z pewnością mają dużo do powiedzenia w temacie regeneracji i odmładzania skóry. Historia „polskiego kolagenu” ma swój początek w egzotycznych wodach, eksplorowanych przez młodego naukowca Andrzeja Frydrychowskiego. Obserwacja rannych ryb, które, mimo warunków sprzyjających chorobotwórczym bakteriom, powracają cudownie do zdrowia rodzi w jego głowie przypuszczenia, że w rybiej skórze znajdują się substancje silnie przyspieszające proces regeneracji.

Kosmeceutyki Larens – Rewolucja bez skalpela!

Nasza filozofia anti-aging Masters wyrosła na kulcie zdrowia, urody i wysokiej jakości życia przepełnionego pasją, skupia się na odwracaniu biegu zegara biologicznego. Efektem ponad 10 lat naszej pracy są  kosmeceutyki LARENS i nutraceutyki NUTRIVI.

Biopeptide Complex – nasz patent na urodę

Gwarancja skuteczności

Kosmeceutyki Larens oraz nutraceutyki Nutrivi to formuła przyszłości i najskuteczniejszy sojusznik w hamowaniu procesu starzenia się. Dlatego też preparaty takie jak Biopeptide Complex nazywane są również skuteczną alternatywą dla ostrza skalpela. Jest to panaceum na wiotką, pozbawioną jędrności i gładkości skórę, łamliwe paznokcie, pozbawione blasku włosy, kruche kości, wątłe stawy i ścięgna, osłabioną odporność, uciążliwy ból i nawracające stany zapalne. To mądra, holistyczna inwestycja w urodę i zdrowie, która jest całkowicie bezpieczna dla naszego organizmu.

Serwis Partnera WellU