5 rzeczy, które warto wiedzieć o nowym Turbo Reductorze Nutrivi

Turbo Reductor New Formula – nutraceutyk podkręcający metabolizm i wspierający starania o wymarzoną sylwetkę przeszedł metamorfozę. Zmieniona została nie tylko szata graficzna opakowania, ale także formuła preparatu. Oto  5 faktów, które warto o nim wiedzieć.

1. Kto może stosować Turbo Reductor Nutrivi?

Nutraceutyk stworzony został z myślą o osobach pragnących zrzucić zbędne kilogramy, uzyskać i utrzymać wypracowaną sylwetkę. To doskonałe wsparcie dla osób trenujących i dbających o linię. Współdziałanie siedmiu w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych nowej formuły preparatu znacząco wpływa na przyspieszenie procesów metabolicznych, podnosi termogenezę, oddziałuje na obniżenie wchłaniania cukrów, ułatwia sięganie po zapasy nadmiarowych tłuszczów, jednocześnie utrudniając gromadzenie nowych, pozwala utrzymać w ryzach apetyt.

2. Co zawiera kapsułka nowego Turbo Reductora?

Nowa formuła to 7 ekstraktów roślinnych. Prócz trzech, które znane są z poprzedniej wersji preparatu – chilli, zielonej kawy i mango afrykańskiego, nowa formuła zawiera cztery nowe komponenty: zieloną herbatę, gorzką pomarańczę, mniszek lekarski i pieprz czarny Bioperine®. Każdy z nich ma standaryzowaną (dokładnie określoną podczas ekstrakcji) ilość substancji aktywnej, odpowiedzialnej za konkretne działanie oraz, jak to w przypadku produktu natury, całą gamę substancji dodatkowych, które synergicznie podnoszą ich skuteczność.
Suma działań tej kompozycji składa się na efekty działania Turbo Reductora.

 • Ekstrakt z mango afrykańskiego – standaryzowany na 10% flawonów

Substancje czynne ekstraktu oddziałują na poziomy tzw. „hormonów otyłości” – insuliny i leptyny. Regulując poziom insuliny – normalizuje poziom cukru we krwi, co zapobiega napadom „wilczego głodu”. Natomiast zwiększanie wydzielania leptyny (odpowiedzialnej za poczucie sytości) pobudza organizm do korzystania z zapasów i intensyfikację procesu lipolizy (rozkładania tłuszczu). Efekt: organizm spala więcej tłuszczu.

 • Ekstrakt z zielonej herbaty – standaryzowany na 50% katechin EGCG

Wykazuje działanie pobudzające metabolizm i termogenezę, a więc zwiększające poziom zużycia energii i wykorzystania tłuszczów jako jej źródła. W efekcie organizm sięga po zapasy, a redukując już istniejącą tkankę tłuszczową, zapobiega odkładaniu się nowej. EGCG oczyszcza, witalizuje, charakteryzuje się wysoką działalność antyoksydacyjną, 25-100 razy większą niż znane antyutleniacze witamina C i E.

 • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – standaryzowany na 6% synefryny

Należy ona do grupy łagodnie pobudzających stymulatorów oraz naturalnych termogeników – przyspieszających metabolizm, a więc wspomagających odchudzanie. Przyczynia się do zmniejszenia apetytu, wspomaga spalanie kalorii i procesy lipolizy. Gorzkiej pomarańczy przypisuje się także właściwości detoksykacyjne i oczyszczające.

 • Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego (chilli), standaryzowany na 10% kapsaicyny

Kapsyicyna to związek powodujący wzrost termogenezy w organizmie. Większe wytwarzanie ciepła, to większe zużycie energii, stąd podniesienie temperatury komórek ciała skutkuje szybszym metabolizmem i lepszym spalaniem zmagazynowanego tłuszczu. Kapsaicyna reguluje również wydzielanie dopaminy i adrenaliny – hormonów odpowiedzialnych m.in. za apetyt i uczucie głodu. Wykazuje także właściwości lecznicze – pobudza produkcję przeciwciał, dzięki czemu jest pomocna w zapobieganiu przeziębieniom.

 • Ekstrakt z zielonej kawy – standaryzowany na 50% kwasu chlorogenowego (CGA)

Wpływa on na obniżenie poziomu wchłaniania cukrów w przewodzie pokarmowym, mobilizuje organizm do sięgania po energię z zapasów tłuszczu. Obecność polifenoli przynosi działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne oraz pobudzające aktywność metaboliczną wątroby.

 • Ekstrakt z mniszka lekarskiego – standaryzowany na 5% polifenoli

To skarbnica dobroczynnych składników aktywnych, których główne działanie na organizm to stymulowanie wydzielania żółci oraz wspomaganie produkcji soków trawiennych, dzięki czemu znacząco wspiera pracę układu pokarmowego, nie dopuszczając do powstawania zaparć i zalegania treści pokarmowych w jelitach i żołądku. Zawarta w korzeniu inulina działa na jelita jak jogurt naturalny i ogranicza wchłanianie kalorii, obniża poziom cukru i poziom cholesterolu we krwi.

 • Czarny pieprz BIOPERINE® – standaryzowany na 95% piperyny

Jako naturalny termogenik wzmaga proces termogenezy – czyli wytwarzania ciepła, podczas którego organizm spala kalorie oraz proces lipolizy, czyli spalania tkanki tłuszczowej. Wg najnowszych badań naukowych piperyna zakłóca również aktywność genów kontrolujących powstawanie komórek tłuszczowych, więc przyczynia się do blokowania ich genezy. Piperyna wspomaga procesy trawienia, ma działanie antyoksydacyjne i dotleniające.

3. Efekty regularnego stosowania Turbo Reductora Nutrivi:

4. Zalety nowej formuły Turobo Reductor?

 • Multifunkcyjność – składniki Turbo Reductora dobrane zostały tak, żeby działanie preparatu było wielowymiarowe, odbywało się na zasadzie sił połączonych „nadciągających” z różnych stron. Wszystko po to, by preparat w jak najpełniejszym stopniu spełnił swoje zadanie i oczekiwania osób poszukujących wsparcia w staraniach o smukłą sylwetkę. Prócz tego każdy z ekstraktów to paleta działań prozdrowotnych, jak wsparcie układu odpornościowego, pracy wątroby, podniesienie witalności czy działanie przeciwutleniające i detoksykujące.
 • 100% naturalnych ekstraktów – bez chemii, a za to z całym dobrodziejstwem natury, która wie najlepiej, jak łączyć substancje aktywne, aby działały jak najskuteczniej.
 • Synergia działania 7 składników – aktywność poszczególnych ekstraktów uzupełnia się i wzmacnia wzajemnie, co podnosi skuteczność preparatu.
 • Wysoka przyswajalność – naturalne pochodzenie składników preparatu oznacza świetną biodostępność ich substancji aktywnych i, co istotne – w harmonii z procesami zachodzącymi w organizmie.

5. Jak uzyskać najlepsze rezultaty z Turbo Reductorem?

Aby jeszcze wyraźniej poczuć moc drzemiącą w składnikach aktywnych preparatu, dzienną dawkę Turbo Reductora weź na godzinę przed treningiem. Pamiętaj, że w procesie dążenia do pożądanej sylwetki liczy się powiązanie wielu czynników, które przybliżają nas do celu. Dlatego warto regularne przyjmowanie nutraceutyku Turbo Reductor połączyć ze zbilansowaną dietą oraz systematyczną aktywnością fizyczną.

 

Autor: Monika Adaszewska/ WellU

Serwis Partnera WellU