4 kosmetyki, które pokocha Twoja skóra

Pielęgnacja skóry w domu, a efekt jak po wizycie w salonie medycyny estetycznej? To możliwe! Wystarczą tylko 4 kosmetyki, które działają jak odżywczy koktajl witaminowy, abyś już po pierwszym zabiegu wykonanym w zaciszu swojego domu poczuła i zobaczyła różnicę na własnej skórze.

Te 4 kosmetyki wchodzą w skład Beauty Intensiv Set – zestawu do kompleksowej pielęgnacji skóry. Naturalne peptydy i wysokie stężenie składników aktywnych w każdym kosmetyku to Twoja osobista tarcza ochronna – odżywia, pielęgnuje i chroni skórę zarówno przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, jak i przed widocznymi oznakami starzenia się.

Zapomnij o szarej, zmęczonej cerze pozbawionej blasku. Przywitaj doskonale nawilżoną, wygładzoną i ujędrnioną skórę. Bez wychodzenia z domu i bez wydawania tysięcy złotych na inwazyjne zabiegi kosmetyczne!

Beauty Intensiv Set – 4 kosmetyki, które odmienią Twoją skórę

W zestawie Beauty Intensiv Set znajdują się:

  • Enzymatic Peeling (50 ml) – peeling enzymatyczny do twarzy, który delikatnie złuszcza martwy naskórek, nawilża, poprawia ukrwienie skóry i przygotowuje ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Serum Hair & Body Repair Spray (100 ml) – serum peptydowe do ciała i włosów, oparte na unikalnej recepturze BIOPEPTIDE COMPLEX i wodzie NUTRIVI, które odżywia, łagodzi, regeneruje oraz chroni skórę i włosy przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Syn Ake Serum + (20 ml) – krem punktowy na zmarszczki mimiczne o wysoki, bo aż 4% stężeniu neuropeptydu naśladującego działanie toksyny jadu żmii.
  • Hyaluron Serum + (30 ml) – serum hialuronowe do twarzy, szyi i dekoltu o konsystencji lekkiego kremo-żelu, zawierające kwas hialuronowy nisko- i wysokocząsteczkowy w podwyższonym stężeniu.

Jak wykonać zabieg w domu?

Wykonanie pełnego zabiegu pielęgnacyjnego powinien rozpocząć peeling enzymatyczny ENZYMATIC PEELING, którego warstwę należy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając wrażliwe okolice oczu. Po 15 minutach konieczne jest spłukanie pozostałości kosmetyku ciepłą wodą.

Następnym krokiem jest naniesienie serum peptydowego SERUM HAIR & BODY REPAIR SPRAY, który dostarczy skórze składników aktywnych i przygotuje ją do dalszych etapów pielęgnacji.

Kolejnym krokiem jest punktowe (w miejscach pojawienia się zmarszczek mimicznych) naniesienie SYN AKE SERUM+.

Zabieg BEAUTY INTENSIV SET kończy nałożenie HYALURON SERUM+, które należy pozostawić na skórze do całkowitego wchłonięcia.

W zależności od stanu skóry zalecamy wykonywanie czterostopniowej pielęgnacji raz lub maksymalnie dwa razy w tygodniu. Efekty są wyraźnie zauważalne i odczuwalne już po pierwszym zabiegu.

Profesjonalna pielęgnacja skóry jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Serwis Partnera WellU