Promocja: przy zakupie Peptide Drink Revicoll Omega Plus+Vitamin K2MK7 gratis!

Wakacje to czas wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu, plażowania i podróży. To również czas, kiedy nasze ciało, skóra i włosy narażone są na większą ekspozycję słoneczną czy też często zmieniające się warunki otoczenia. Wysokie temperatury na zewnątrz kontra klimatyzowane pomieszczenia to sprawdzian dla Twojej odporności. Wzmocnij swój organizm, zadbaj o to, by emanował zdrowiem i witalnością.  Skorzystaj z naszej promocji! A w niej:

  • Health & Beauty Peptide Drink to jeden z naszych flagowych produktów, cieszący się dużym uznaniem, co zawdzięczamy jego absolutnej unikalności i nieprzeciętnej skuteczności we wspomaganiu stanu zdrowia i urody. To bezkonkurencyjne źródło aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego, w 100% naturalnego, najlepiej przyswajalnego pochodzenia.
  • Witalizującą i wzmacniającą kurację drinkiem peptydowym uzupełni Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7  – multifunkcyjny preparat o działaniu istotnie wspierającym funkcjonowanie układu naczyniowo-krwionośnego oraz systemu kostnego.

Kupując czteropak drinka Health & Beauty Peptide Drink, opakowanie Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7  30 kapsułek dostaniesz GRATIS!

Serwis Partnera WellU