Kosmeceutyki Larens

Profesjonalne kosmeceutyki Larens

Kosmeceutyki Larens są specjalistycznymi preparatami, które dzięki swoim substancjom aktywnym, jak również zdolnościom do przenikania bezpośrednio do głębokich tkanek, są w stanie uruchamiać własne procesy naprawcze w organizmie, dostarczając jednocześnie składniki niezbędne do jego odbudowy. Kosmeceutyki Larens są jednymi z najbardziej przyjaznych dla użytkownika specyfików, które dostać można na rynku, a działanie znajdujących się w nich substancji aktywnych określić można mianem rewolucji bez konieczności używania skalpela.

kosmeceutyki larens

Co jeszcze warto wiedzieć o kosmeceutykach Larens?

Ochronę mikrobiologiczną kosmeceutyków gwarantują substancje pochodzenia naturalnego. Wszystkie z nich są więc całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu, dlatego też ich stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Co równie istotne, z uwagi na swoją hipoalergiczność, kosmeceutyki te zawierają niedużą ilość syntetycznych substancji zapachowych. Liczne badania wyraźnie pokazują, że to właśnie substancje zapachowe w postaci ekstraktów roślinnych lub też olejków eterycznych, mogą być silnymi alergenami. Przez wzgląd na zastosowanie nikłych ilości substancji zapachowych, ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne również dla alergików oraz osób, których skóra jest problematyczna oraz wrażliwa.

Larens krem

Larens szampon

Kosmeceutyki Larens – gwarancja Państwa zadowolenia

Kosmeceutyki Larens charakteryzują się również unikalnymi właściwościami regeneracyjnymi, a wszystko to przez dużą zawartość białek HSP (Hit Shock Proteins), które skutecznie chronią skórę przed oparzeniami słonecznymi, w znacznym stopniu przyspieszając regenerację. To właśnie między innymi dlatego kosmeceutyki są całkowicie naturalną barierą ochronną, będącą skuteczniejszym rozwiązaniem w porównaniu do klasycznych filtrów UV. Dzięki ich stosowaniu skóra o wiele lepiej radzi sobie z urazami będącymi wynikiem zbyt długiej ekspozycji na słońcu lub też ze szkodliwym promieniowaniem. Kosmeceutyki Larens tworzą więc efektywną barierę fizjologiczną, nie dopuszczając tym samym do uszkodzeń skóry.

Wszystkie kosmeceutyki zostały stworzone w oparciu o wynalazki profesora Frydrychowskiego, który jest jedynym właścicielem patentu na metodę pozyskiwania kolagenu ze skór rybich. Unikalność tej metody polega na ekstrakcji kolagenu metodą na zimno oraz na wykorzystywaniu wody heksagonalnej. W wyniku wieloletnich badań oraz doświadczeń, metoda ta została udoskonalona poprzez rozbicie cząsteczek kolagenu na aminokwasy i peptydy, a następnie zagęszczenie substancji aktywnych.

Serwis Partnera WellU