Kremy pod oczy Larens

Krem pod oczy Larens jest intensywnie regenerującym preparatem o działaniu wygładzającym oraz przeciwzmarszczkowm z kompleksem peptydów pochodzenia naturalnego. Jego receptura pozwala na codzienną pielęgnacje delikatnej skór znajdującej się wokół oczu, która wymaga szczególnej uwagi oraz stosowania wyłącznie sprawdzonych kremów najwyższej jakości.

larens krem pod oczy

Larens – sprawdzony i skuteczny krem pod oczy

Preparat ten, dzięki bardzo dużej zawartości naturalnych peptydów, aktywnych składników, jak również witamin odgrywających istotną rolę podczas procesy rewitalizacji, jest niezbędny w profilaktyce oraz ochronie skóry. Larens ma nie tylko działanie łagodzące, ale również skutecznie chroni przed wolnymi rodnikami, poprawiając jednocześnie wygląd skóry pod oczami oraz na powiekach. Zmniejsza obrzęki, rozjaśniając skórę, która staje się promienna i równomiernie gładka.

Larens jest antyalergicznym kosmeceutykiem, którego kremy pod oczy powstały z wykorzystaniem bioaktywnych oligopeptydów, kolageny, wody nano i heksagonalnej, jak i ectoiny. Zawiera on najnowocześniejsze oraz najskuteczniejsze substancje przeciwdziałające starzeniu na świecie, stymulując jednocześnie pobudzenie fibroblastów do syntezy włókien skóry.

krem pod oczy

larens pod oczy

Jakie są efekty stosowania kremu pod oczy Larens?

Warto również wiedzieć, że wszystkie kremy Larens zostały stworzone w oparciu o wynalazki profesora Frydychowskiego, który jest jedynym właścicielem patentu na metodę pozyskiwania kolagenu ze skór rybich. Unikalność tej metody polega na ekstrakcji kolagenu metodą na zimno oraz na wykorzystywaniu wody heksagonalnej. W wyniku wieloletnich badań oraz doświadczeń, metoda ta została udoskonalona poprzez rozbicie cząsteczek kolagenu na aminokwasy i peptydy, a następnie zagęszczenie substancji aktywnych.

Regularne stosowanie kremów pod oczy w znacznym stopniu poprawia wygląd oraz kondycję skóry. Przede wszystkim kosmeceutyki te zwiększają jej napięcie oraz jędrność, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Gwarantują spłycenie zmarszczek, zniwelowanie lub też rozjaśnienie przebarwień, jak i wyrównanie kolorytu skóry. Co więcej, kremy te rozjaśniają popękane naczynka, sprawiając, że skóra wygląda zdrowiej i o wiele młodziej.