Kremy Larens

Krem marki Larens to profesjonalny i wysoce skuteczny preparat, który dzięki swoim substancjom aktywnym, jak również zdolnościom do przenikania bezpośrednio do głębokich tkanek, są w stanie uruchamiać własne procesy naprawcze w organizmie, dostarczając jednocześnie składniki niezbędne do jego odbudowy. Kremy Larens są jednymi z najbardziej przyjaznych dla użytkownika specyfików, które dostać można na rynku, a działanie znajdujących się w nich substancji aktywnych określić można mianem rewolucji bez konieczności używania skalpela.

Ochronę mikrobiologiczną kremów Larens gwarantują substancje pochodzenia naturalnego. Wszystkie z nich są w 100% bezpieczne dla naszego organizmu, dlatego też ich stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Co równie istotne, z uwagi na swoją hipoalergiczność, zawierają niedużą ilość syntetycznych substancji zapachowych. Liczne badania wyraźnie pokazują, że to właśnie substancje zapachowe w postaci ekstraktów roślinnych lub też olejków eterycznych, mogą być silnymi alergenami. Przez wzgląd na zastosowanie nikłych ilości substancji zapachowych w kremach, ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne również dla alergików oraz osób, których skóra jest problematyczna oraz wrażliwa.

larens krem

Larens – krem dla skutecznej regeneracji skóry

Krem Larens posiada także właściwości regeneracyjne, a wszystko to przez dużą zawartość białek HSP (Hit Shock Proteins), które skutecznie chronią skórę przed oparzeniami słonecznymi, w znacznym stopniu przyspieszając regenerację. To właśnie między innymi dlatego kremy te są całkowicie naturalną barierą ochronną, będącą skuteczniejszym rozwiązaniem w porównaniu do klasycznych filtrów UV. Dzięki ich stosowaniu skóra o wiele lepiej radzi sobie z urazami będącymi wynikiem zbyt długiej ekspozycji na słońcu lub też ze szkodliwym promieniowaniem. Kremy te tworzą więc efektywną barierę fizjologiczną, efektywnie poprawiając wygląd i kondycję skóry.

Kremy Larens dla wymagających

Kremy Larens charakteryzują się również brakiem parabenów, a podczas ich produkcji wykorzystywany jest system kontroli jakości GMP. Produkty te powstają więc na bazie unikalnej formuły, która wolna jest od parabenów, olejów mineralnych, SLES i SLS, szkodliwych barwników i aromatów, jak również niebezpiecznych konserwantów. Dzięki temu Klient otrzymuje preparat, który będzie nie tylko w pełni bezpieczny, ale również wysoce efektywny.

krem larens