Larens Peptidium – Atrakcyjna cena!

Kosmeceutyki Larens Peptidum są ukoronowaniem wieloletniej pracy szwajcarsko-polskiego zespołu najlepszych kosmetologów oraz dermatologów pod przewodnictwem prof. Andrzeja Frydrychowskiego. Podstawą wszystkich kosmeceutyków jest kompleks naturalnych peptydów gwarantujących wysoką skuteczność każdego z nich. Oligopeptydy zawarte w Larens Peptidum przenoszą więc składniki aktywne znajdujące się w preparatach w głąb skóry, pobudzając jednocześnie produkcję elastyny oraz kolagenu. Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych kosmeceutyków dostępnych na rynku, który, przy regularnym stosowaniu, może przynieść w niedługim czasie pierwsze widoczne efekty, a co najistotniejsze, jego cena nie jest tak wysoka jak mogłoby się wydawać.

larens peptidum cena

larens peptidum

Larens peptidum – skuteczna ochrona skóry

Wysoce zaawansowana formuła Larens Peptidum dogłębnie nawilża cerę, odżywia ją oraz chroni przed szkodliwymi wpływami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Preparaty te, dzięki wysokiej zawartości kompleksu w 100% naturalnych peptydów, aktywnych składników, jak i witamin odgrywających istotną rolę w procesie rewitalizacji, są doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce oraz ochronie skóry. Preparaty te intensywnie nawilżają, chronią przed wolnymi rodnikami, hamując jednocześnie proces starzenia. Po nałożeniu dają niemalże natychmiastowy efekt wygładzenia oraz liftingu.

Larens peptium – cena nie musi być wysoka!

Larens Peptidum charakteryzuje się również unikalnymi właściwościami regeneracyjnymi, a wszystko to przez dużą zawartość białek HSP (Hit Shock Proteins), które skutecznie chronią skórę przed oparzeniami słonecznymi, w znacznym stopniu przyspieszając regenerację. To właśnie między innymi dlatego kosmeceutyki Larens są całkowicie naturalną barierą ochronną, będącą skuteczniejszym rozwiązaniem w porównaniu do klasycznych filtrów UV. Dzięki ich stosowaniu skóra o wiele lepiej radzi sobie z urazami będącymi wynikiem zbyt długiej ekspozycji na słońcu lub też ze szkodliwym promieniowaniem. Kosmeceutyki te tworzą więc efektywną barierę fizjologiczną, nie dopuszczając tym samym do uszkodzeń skóry.

Co równie ważne, Larens Peptidum dostać można w korzystnej cenie, co oznacza, że wysoce skuteczne preparaty nie muszą być drogie. Wszystkie osoby chcące zadbać o wygląd oraz kondycję swojej skóry, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszym zespołem.

peptidum

Serwis Partnera WellU