Serum peptydowe – Larens Peptidium

Peptydy są naturalnymi aminokwasami, które powstają podczas biosyntezy białek, choć można pozyskiwać je również metodą syntetyczną. Mają one duży wpływ przede wszystkim na działanie włókien kurczliwych, przez co mają możliwość rozluźniania starszych komórek oraz ochrony przed powstawaniem zmarszczek mimicznych. Zanim peptydy znalazły swe zastosowanie w kosmeceutykach takich jak serum peptydowe Larens Peptidum, bardzo często wykorzystywano keratynę, elastynę, jak i białka roślinne pozyskiwane m.in. z jedwabiu. Jednak, w przeciwieństwie do peptydów, preparaty te nie miały zbyt dużego spektrum działania, a wszystko to przez brak możliwości dotarcia do głębszych powierzchni znajdujących się w skórze.

larens peptidum serum

serum peptydowe larens

Larens Peptidum serum – gwarancja wysokiej skuteczności

Każda skóra z biegiem lat zmienia swój wygląd. Wraz z wiekiem jej tkanki tracą objętość, a skóra traci swoją elastyczność oraz jędrność. Aby temu zapobiec warto już zawczasu stosować specjalistyczne kosmeceutyki, takie jak Larens Peptidum Serum, które stanowią nieocenioną pomoc w walce o zdrowy i młody wygląd. Do największych zalet peptydów znajdujących się w tego typu preparatach jest ich rozmiar. Te bioaktywne aminokwasy są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu bez problem mogą przedostawać się przez liczne bariery skórne. Co więcej, kosmeceutyki z peptydami cechują się także doskonałą czystością mikrobiologiczną oraz chemiczną.

Dla kogo jest serum peptydowe Larens?

Ochronę mikrobiologiczną kosmeceutyków Larens gwarantują substancje pochodzenia naturalnego. Wszystkie z nich są więc całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu, dlatego też ich stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Co równie istotne, z uwagi na swoją hipoalergiczność, kosmeceutyki te zawierają niedużą ilość syntetycznych substancji zapachowych. Liczne badania wyraźnie pokazują, że to właśnie substancje zapachowe w postaci ekstraktów roślinnych lub też olejków eterycznych, mogą być silnymi alergenami. Przez wzgląd na zastosowanie nikłych ilości substancji zapachowych w serum peptydowym Larens, jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne również dla alergików oraz osób, których skóra jest problematyczna oraz wrażliwa.

Produkty takie jak Larens Peptidum polecane są szczególnie tym osobom, których skóra traci jędrność, dlatego też bardzo często sięgają po nie kobiety poszukujące skutecznych preparatów dla skóry dojrzałej. Warto stosować je przede wszystkim w okolicach ust, czoła i oczu, czyli wszędzie tam, gdzie skóra najszybciej ulega procesom starzenia. Serum Larens może być pomocny również w walce z przebarwieniami, zaskórnikami oraz rozszerzonymi porami, a jego wysoką skuteczność potwierdza coraz większa liczba zadowolonych Klientów.

serum larens peptidum

Serwis Partnera WellU