Nutriceutyki / suplementy Nutrivi

Nutriceutyki Nutrivi to środki spożywcze – suplementy – łączące wartości żywieniowe i cechy środków leczniczych. Od farmaceutyków odróżnia je wykorzystanie wyłącznie naturalnych składników. W preparatach stosujemy ekstrakty, dobrane w taki sposób, by uzyskać efekt synergii, czyli ich wzajemnego wspierania i wzmacniania swojego działania. Preparaty Nutrivi są pierwszymi na świecie preparatami o tak wysokim stężeniu bioaktywnych aminokwasów i peptydów rybich. Nie każdy ma świadomość, że, aby móc dostarczyć analogiczną ilość substancji aktywnych jaka jest w miesięcznej porcji preparatów Nutrivi musielibyśmy zjeść 100 g skóry miesięcznie, gdyż tam właśnie występuje przeważająca część najcenniejszych związków, co oczywiście byłoby niemożliwe.

nutriceutyki nutrivi

suplementy nutrivi

Nutraceutyki Nutrivi – dlaczego warto je stosować?

Suplementy Nutrivi zawierają wyłącznie naturalne składniki, w tym także ekstrakty z roślin o starannie dobranych właściwościach. Zapewniają one przede wszystkim intensywną regenerację stawów oraz tkanki łącznej, regulację systemu immunologicznego, wzmocnienie serca i nerek, jak również regenerację skóry i tkanek. Co więcej, nutriceutyki Nutrivi charakteryzują się działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym, spowalniając jednocześnie procesy starzenia oraz przyczyniając się do obniżenia ryzyka występowania chorób cywilizacyjnych.

nutrivi

Gwarancja bezpieczeństwa z suplementami Nutrivi

Współcześnie na rynku dostać można wiele suplementów mających przyczynić się do lepszego samopoczucia, wyglądu, kondycji, czy też zdrowia, jednak wiele z nich jest wytworem chemicznym. Wiele z nich zawiera szkodliwe dodatki, barwniki, środki chemiczne, a w niektórych przypadkach nawet syntetyczne imitacje witamin, które nasz organizm nie jest w stanie przyswoić. Efektem zażywania tego typu substancji może być degeneracja komórki, czyli innymi słowy zaburzenie homeostazy organizmu. To właśnie między innymi dlatego, chcąc zadbać o swoje zdrowie, warto jest wybrać sprawdzone i w pełni bezpieczne preparaty, takie jak suplementy Nutrivi.

Suplementy Nutrivi – produkty pochodzenia naturalnego

Suplementy Nutrivi to w pełni naturalne preparaty, w składzie których znaleźć można naturalny kompleks biopeptydów rybich pozyskiwanych z wybranych gatunków ryb morskich oraz ryb słodkowodnych. Ich niepowtarzalna receptura sprawia, że działają one na przyspieszenie procesów regeneracji tkanek na różnych poziomach. Suplementy te zmniejszają więc dolegliwości bólowe i procesy zapalne, pozwalając na skuteczniejszą rehabilitację w o wiele krótszym czasie. Pacjent znacznie lepiej znosi trudy ciężkiej pracy na sali rehabilitacyjnej, a jego odporność i ogólna kondycja ulegają znacznej poprawie.

nutriceutyki / suplementy

Serwis Partnera WellU