O nas

Mamy patent na zdrowie i urodę

Kremolandia to platforma umożliwiająca wygodny dostęp do wiedzy na temat zdrowego stylu życia oraz zakup kosmeceutyków i nutraceutyków firmy WellU.

WellU to globalna organizacja, której celem jest stała poprawa jakości życia w zakresie zdrowia, urody i finansów. Jej nazwa pochodzi od angielskich słów „well You”, co symbolizuje Twój dobrostan, zdrowie i komfortowe życie. Organizacja działa w strukturze marketingu wielopoziomowego. Oprócz zakupu kosmoceutyków i nutraceutyków Nutrivi Ty także możesz współpracować z WellU.

Produkty WellU: kosmeceutyki i nutraceutyki oparte są o naturalne składniki, a ich działanie jest udowodnione naukowo. Autorem receptur i szefem Rady Naukowej WellU jest prof. Andrzej Frydrychowski. Jako jedyni na świecie posiadamy patent pozyskiwania bioaktywnego kolagenu i rybich peptydów (nr patentu: 206813/2003).

Zdrowie: nutraceutyki Nutrivi

Innowacyjne nutraceutyki Nutrivi to źródło trwałej młodości i zdrowia. Synergia działania biopeptydów, aminokwasów, ekstraktów z owoców, warzyw, ziół i innych aktywnych składników to unikatowe panaceum na proces starzenia się.

Uroda: kosmeceutyki Larens

Specjalistyczne kosmeceutyki Larens to bezpieczna, naturalna i nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów chirurgii estetycznej. Poznaj naszą receptę na nienaruszony czasem wygląd i przyjmij zaproszenie do świata rewolucji bez skalpela.

Biznes: Twój sposób na finansową równowagę

Współpraca z WellU pozwala na osiągnięcie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Pozwala pogodzić Twoje pasje i plany. Poświęcasz na współprace tyle czasu ile chcesz.

Rada naukowa

Rada Naukowa WellU to zespół naukowców pod kierownictwem prof. Andrzeja Frydrychowskiego, który aktywnie wpływa na kierunki rozwoju organizacji. Prowadzi badania naukowe, tworzy i stale udoskonala nasze preparaty, bazując na naturalnych składnikach.

Prof. n. dr hab. med. Andrzej Frydrychowski to wybitny naukowiec. Ma w swoim dorobku 7 patentów oraz liczne wyróżnienia przyznane m.in. Genewie i Brukseli. Jest autorem niepowtarzalnej metody pozyskiwania kolagenu, która w pełni zachowuje jego strukturę i dobroczynne właściwości. Odkrycie to zmieniło całkowicie współczesną kosmeceutykę i nutraceutykę. Od 2003 roku prof. Andrzej Frydrychowski jest czynnie związany z WellU.

W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo tworzone technologie bazują na naturalnych ekstraktach z roślin i ziół. Rewolucyjnymi na skalę światową są składniki pozyskiwane z wybranych gatunków ryb słodkowodnych i morskich. Unikatowość komponentów wynika też z metody ich pozyskiwania. Metoda zimnej ekstrakcji pozwala na zachowanie biologicznej aktywności zawartych w skórze ryb naturalnych substancji czynnych. Ich różnorodność ma bezpośrednie przełożenie kompleksowość procesów naprawczych w skórze człowieka, jak również znajduje bardzo szerokie zastosowanie w nutraceutyce – nowej gałęzi wspomagania procesów regeneracyjnych i leczniczych. Jedna z metod została opatentowana, kolejne zaś stanowią tajemnicę firmy.

Bogactwo aminokwasów, peptydów, białek oraz naturalnego kolagenu to esencja życiodajnej recepty nieustannie zgłębiana przez naukowców WellU.

Nagrody i osiągnięcia

Preparaty opracowane przez WellU zostały wyróżnione szeregiem nagród.

Na szczególną uwagę zasługuje srebrny medal przyznany na 55 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS EUREKA 2006. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana wyłącznie przełomowym odkryciom naukowym.

Więcej informacji o WellU: https://kremolandia.wellu.eu

Serwis Partnera WellU